More Website Templates @ TemplateMonster.com - January15, 2013!

ALEXBUD-SYSTEM buduje Apteki

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji obiektów handlowych, wybudowanych w technologii z płyty warstwowej oraz stali..

Jednym z  nowszych projektów jest punkt apteczny , wykonany zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Proszę przeanalizować: Co było by korzystniejsze dla Państwa Firmy?

Kupno, wynajem, czy może własny punkt apteczny. Pomożemy Państwu zrealizować ten ostatni wariant. Punkt apteczny wykonany w proponowanej przez nas technologii charakteryzuje się:

1. Wysoką estetyką i funkcjonalnością,

2. Wysokim standardem wykończenia,

3. Podziałem wewnętrznym zgodnym z wymogami Nadzoru Farmaceutycznego, (ok.100 m2 powierzchni, odpowiednia izba ekspedycyjna i pełen zakres innych pomieszczeń, klimatyzacja, nowoczesna wentylacja, itp.),

4. Szybkością realizacji „pod klucz” (około 40 dni),

5. Oszczędnością w użytkowaniu (niskie koszty eksploatacyjne).

Dodatkowym argumentem przemawiającym za wyborem tej technologii jest niski koszt realizacji. Realizacja takiego projektu nie musi pochłaniać własnych środków Inwestora, ponieważ dla firm zapewniamy leasing z czynszem inicjalnym od 20 do 30 % całości kosztów. Fundusz leasingowy uczestniczy w finansowaniu obiektów także na działkach dzierżawionych. Jesteśmy zainteresowani związaniem się z Firmami budującymi sieć własnych punktów aptecznych jak również z Inwestorami pragnącymi mieć jeden nowoczesny obiekt apteczny.

Zapraszamy do współpracy Inwestorów z całej Polski. Wybudujemy Wam wymarzony obiekt we wskazanym miejscu. Wymarzona apteka lub punkt apteczny może być Wasz !!! Z nami łatwiej, z nami szybciej i taniej !!! ALEXBUD-SYSTEM BUDUJE APTEKI !!!

Dodawania komentarzy wyłączono.